Ana içeriğe git

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     DÜN MADIMAK'I YAKTILAR, BUGÜN HER YERİ!Devam oku     21 MAYIS Soykırımdır, Sürgündür, Asimilasyondur!Devam oku     1 MAYIS’ta Emeğimizle ve Kimliğimizle Varız!Devam oku     KAFFED BAŞKANI YAŞAR ASLANKAYA’NIN AKP'YE TRANSFERİ HAKKINDA!Devam oku     MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     EYT Tüm Toplumun Meselesidir!-Volkan DüzenliDevam oku     Bugün 30 Eylül: YAŞASIN ÖZGÜR ABHAZYA!..Devam oku     3. Havalimanı İşçileri Pervasızlığa İsyan Etti!Devam oku     12 Eylül Darbesi ve Darbe ÇocuklarıDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 1 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • cerkes19
  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay

Kullanıcı girişi

Denef Huvaj’dan Karma Fotoğraf Sergisi

Bir deneme kitabı, üç tane de çevirisini yaptığı kitap ve toplumsal-kültürel boyutta çeşitli projeleri olan Denef Huvaj’ın, fotoğraf en sevdiği iş. Birçok yabancı dergi ve blog onun fotoğraflarını yayımlıyor. 
Geçtiğimiz sene ‘Çerkes Köyleri’ isimli bir projeyi hayata geçiren Huvaj, Yönetmen Damla Yolaç ile birlikte 'Canlar Ülkesi: Abhazya' adındaki belgeselleri için örnek bir çalışma sergilemişlerdi.
Bu değerli çalışmalarıyla tanıdığımız Huvaj, bu kez fotoğraf sergisiyle sanatseverlerin karşısına çıkıyor.

Bandırma Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenecek Denef Huvaj'ın eserlerine ait Karma Fotoğraf Sergisi 7 Eylül 2015 Pazartesi günü Saat 17.00'de Bandırma Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’nde açılacaktır.
Sergi 7-11 eylül 2015 tarihleri arasında açık kalacaktır.
Sergiye tüm sanatseverler davetlidir.

 

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes