Ana içeriğe git

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     DÜN MADIMAK'I YAKTILAR, BUGÜN HER YERİ!Devam oku     21 MAYIS Soykırımdır, Sürgündür, Asimilasyondur!Devam oku     1 MAYIS’ta Emeğimizle ve Kimliğimizle Varız!Devam oku     KAFFED BAŞKANI YAŞAR ASLANKAYA’NIN AKP'YE TRANSFERİ HAKKINDA!Devam oku     MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     EYT Tüm Toplumun Meselesidir!-Volkan DüzenliDevam oku     Bugün 30 Eylül: YAŞASIN ÖZGÜR ABHAZYA!..Devam oku     3. Havalimanı İşçileri Pervasızlığa İsyan Etti!Devam oku     12 Eylül Darbesi ve Darbe ÇocuklarıDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 1 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • cerkes19
  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay

Kullanıcı girişi

Medet Önlü Cinayetinin 3. Duruşması 1 Ekim’de

22 Mayıs 2013 günü suikasta uğrayan Çeçen İçkerya Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Medet Önlü cinayeti davasının üçüncü duruşması 1 Ekim 2015 Perşembe günü saat 14.00'de Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleşecek. Adliye önünde toplanıp duruşmaya katılım sağlanacak.
İlk duruşmanın ardından, cinayetin azmettiricisi olarak aranan firari sanıklardan Mehmet Akif Cömert sahte kimlikle yakalanmış fakat 2. duruşmada davanın savcısı ve hakiminin bu durumdan bilgisinin dahi olmadığı anlaşılmıştı. Bu skandalın ardından 3. duruşmada Mehmet Akif Cömert'in ifadesinin alınması bekleniyor.
1 Ekim Perşembe günü saat 13.30'da Ankara Adliye Sarayı önünde toplanıp duruşmaya toplu olarak katılmak üzere Medet Önlü’nün dostlarını ve yaşam hakkına duyarlı herkesi davet ediyoruz.
 
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes