Ana içeriğe git

12 Eylül Darbesinin Nedenleri ve SonuçlarıDevam oku     MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     Bugün 30 Eylül: YAŞASIN ÖZGÜR ABHAZYA!..Devam oku     12 Eylül Darbesi ve Darbe ÇocuklarıDevam oku     8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     DÜN MADIMAK'I YAKTILAR, BUGÜN HER YERİ!Devam oku     21 MAYIS Soykırımdır, Sürgündür, Asimilasyondur!Devam oku     1 MAYIS’ta Emeğimizle ve Kimliğimizle Varız!Devam oku     KAFFED BAŞKANI YAŞAR ASLANKAYA’NIN AKP'YE TRANSFERİ HAKKINDA!Devam oku     MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 1 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • cerkes19
  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay

Kullanıcı girişi

Samsun Çerkes Derneği 50. Yılını Kutladı

1966’da Samsun Çerkeslerinin büyük emeklerle kurduğu ilk derneğinden bu güne 50. Yılını tamamladı. Samsun Çerkes Derneği 50. Yılını kutlayarak 2016 yılına güzel bir başlangıç yaptı. Dernek, Samsun ilinin tüm ilçelerine ve diğer Çerkes derneklerine de ziyaretler yaparak 50. yılına yakışan birliktelik örneği olacak bir geceye imza attı.
Samsun Çerkes Derneği'nin gecesine bu yıl Samsun Birleşik Kafkasya Derneği, Samsun Adige Derneği, Çarşamba Çerkes Derneği, Çorum Kafkas Derneği ve Tokat Çerkes Derneği yönetimleriyle katılım gösterdiler. Haluj ikramının da yapıldığı gecede çekilişle yüzlerce sürpriz hediye alan Samsun Çerkesleri unutulmaz bir akşam yaşadı. Geç saatlere kadar süren eğlencede dernek etkinlik ve faaliyetlerinin de yer aldığı sunum yapıldı. Gecede açılan el işi Çerkes ürünleri sergileri büyük ilgi gördü.
Samsun Çerkes Derneği’nin kavrayıcı ve bütünleştirici yaklaşımlarının ve faaliyetlerinin Çerkes toplumunun, Türkiye ve Kafkasya coğrafyalarının bütününe yayılmasını diliyor, tüm dernek emektarlarını kutluyoruz.
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes