Ana içeriğe git

Kastelli’den ‘Dombili’ye: ‘Bizim Çiftlik’ Devam oku     8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     Panel: Değişen Rolü ile KadınDevam oku     SÜRGÜNLERİN ULUSU-Serdar Eren Devam oku     Forbes dergisi Türkiye'nin en zenginlerini açıkladı Devam oku     23 Şubat Sürgünü ve Güncel Karşılıkları!..Devam oku     DİSK-AR araştırması: “Türkiye İşçi Sınıfı Gerçeği” Devam oku     Anadilimiz Ana Sütü Kadar Haktır ve Önceliklidir!..Devam oku     BES’i Besleme, Krizin Faturasını Ödeme! Devam oku     Medet Önlü Duruşmaları Devam Ediyor!Devam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 4 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora
  • Tarkan Çakas

Kullanıcı girişi

TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube Seçimleri

Nitelikli içerik ve estetiğe her alanda en çok ihtiyacın olduğu bu dönemde içmimar dostlarımıza başarılar diliyor, meslek odasından bir emektarın Pazar günü yapılacak seçimlere ilişkin çağrısını yayınlıyoruz.
Değerli Meslektaşlarımıza ve Kamuoyuna,
TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube 4. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerine İdeal Liste olarak adayız. Dayanışma, heyecan ve azimle odamızı çok daha güçlü yarınlara taşımaya bizler hazırız.
14 Ocak 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerde desteğinizi bekliyoruz. 
Ancak bir önceki gün Genel Kurulda bulunmanız da çok önemli. Bekliyoruz.
* Genel Kurul: 13 Ocak 2018 Cumartesi saat 10.00'da Neva Palas Hotel, Esat Cad. No:32 Küçükesat-Ankara adresinde yapılacak.
* Seçimler: 14 Ocak 2018 Pazar günü 09:00–17:00 saatlerinde aynı adreste gerçekleştirilecektir.
 
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes